Milita

18,60 €


Taupykite laiką, užsisakykite telefonu
8 684 672 97

Pristatome visoje Lietuvoje
Pristatymo kaina 3€

Apie prekę

Patalynės komplektas:

Sudėtis/kilmė: 100% medvilnė (drobė), tankis 125g/m, pasiūta Lietuvoje, audinio kilmė - Pakistanas.

Komplektuose, kurių antklodžių matmenys yra  140X200, 150X200 arba 150X215, įskaičiuotas tik vienas pagalvės užvalkalas.

Komplektuose, nuo 160X200 ir didesniuose, yra įskaičiuoti 2 vnt. pagalvių užvalkalų.

Apie audinį:

Patalynė pasiūta iš 100% medvilnės audinio. Natūralaus, augalinio pluošto. Audiniai iš medvilnės dažniausiai naudojami drabužių ar namų tekstilei gaminti. Patalynė, pasiūta iš 100% medvilnės, vertinama labiausiai, kadangi yra pralaidi orui, puikiai sugeria drėgmę, tarnauja ilgus metus, yra švelni ir maloni liesti. Medvilnės gaminiai, kaip ir kiti natūralių pluoštų gaminiai, netinkamai prižiūrimi gali trauktis, tad norint ilgai džiaugtis kokybišku patalynės komplektu rekomenduojama laikytis priežiūros instrukcijų, kurie yra pateikiami prie kiekvieno patalynės komplekto.

Galimi neatitikimai:

Patalynės atspalvis gali neženkliai skirtis. Patalynės pagalvių užvalkalai gali šiek tiek skirtis nuo atvaizduotų paveikslėlyje, kadangi patalynė sukerpama iš to paties audinio skirtingų vietų. 

Rekomendacijos:

Prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti išvertus gaminį į blogąją pusę. Skalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, nedžiovinti džiovyklėje. Nenaudokite baliklių ar agresyvių skalbimo priemonių, skalbiant skalbimo mašinoje pasirinkite tausojančią programą (ne daugiau nei 600/min. apsukų).

 Svarbu:

Reikia skubiai arba norite pateikti individualų užsakymą - kreipkitės Info@manopatalyne.lt arba 8 684 672 97

Prekių pristatymas:

Gavę išankstinį apmokėjimą užsakytas prekes pagaminame ir pristatome per 1-5 d.d.

Prekių Grąžinimas:

Kokybiški, pagal užsakymą pagaminti gaminiai, negrąžinami ir nekeičiami.