ANTKLODĖS

Antklodės
Antklodės pasiūtos specialiai Jums! Antialerginės - poliesterio, arba natūralios - pūkų ir plunksnų! Siuvame visų išmatavimų antklodes, visiems metų laikams, nuo plonyčių vasarinių antklodėlių iki labai šiltų žieminių antklodžių!

Subkategorijos

  • PŪKINĖS ANTKLODĖS
    Pūkinės antklodės, tai ilgametė tradicija Lietuvoje! Mūsų proseneliai augindavo antis ir žąsis, kurių pūkus ir plunksnas panaudodavo antklodžių ir pagalvių gamyboje. Daugelis pamename tas dideles ir minkštas antklodes, ant kurių su mielu noru šokinėdavome, kai buvome vaikai.. Šiandien, kai prekyboje gausu pakaitalų, daug kas ieško naujovių, tačiau dažnas grįžta prie tradicinės pūkinės antklodės. Pūkinės antklodės privalumai yra lengvumas, purumas ir natūralumas! Užsikloji ir jauti kaip tave švelniai apgaubia ir sušildo - nieko nėra maloniau po darbingos dienos.
  • POLIESTERIO ANTKLODĖS
    Antklodės iš inovatyvaus ir šiuolaikiško užpildo - tuščiavidurių poliesterio granulių. Siuvame individualiai Jums, tad visuomet galime derinti antklodės pilnumą, nuo plonytės vasarinės antklodėlės, iki šiltos žieminės antklodės. Puikiai tiks turintiems alergijų, o galimybė, skalbti šiuos gaminius, tiesiog skalbimo mašinoje supaprastins antklodės priežiūrą.