Martyna 200X220

1 Vienetas

35,34 €

41,58 €

-15%


Taupykite laiką, užsisakykite telefonu
8 684 672 97

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Pristatymo kaina nuo 1.70€

Apie prekę

Patalynės komplektas:

Gamintojas: Satinas (100 % medvilnė), tankis 125g/m, Lietuva, šios rūšies gaminiai turi oeko tex 100 ekologinį ženklinimą.

Komplektuose nuo 160X200 ir didesniuose yra įskaičiuoti 2 vnt. pagalvių užvalkalų.

Apie audinį:

Įstrižo audimo, šukuota, ilgapluoštė medvilnė dar vadinama Satinu. Premium satino patalynės komplektai yra ilgaamžiai, tvirti ir labai malonūs liesti, todėl šios sudėties patalynės komplektai vertinami ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Audinys ypatingai atsparus blukimui, lengvas ir švelnus. Šios rūšies satinas yra išbaigiamas butter finishing apdailos technologija, tad audinys yra šiek tiek blizgus. Premium klasės satino gaminiai patenkins net ir aukščiausius kliento lūkesčius.

Galimi neatitikimai:

Patalynės atspalvis gali neženkliai skirtis. Patalynės pagalvių užvalkalai gali šiek tiek skirtis nuo atvaizduotų paveikslėlyje, kadangi patalynė sukerpama iš to paties audinio skirtingų vietų. 

Rekomendacijos:

Prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti išvertus gaminį į blogąją pusę. Skalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, nedžiovinti džiovyklėje. Nedaudokite baliklių ar agresyvių skalbimo priemonių, skalbiant skalbimo mašinoje pasirinkite tausojančią programą (ne daugiau nei 600/min. apsukų). 

 Svarbu:

Reikia skubiai? Norite pateikti individualų užsakymą? - kreipkitės Info@manopatalyne.lt arba 8 684 672 97

Prekių pristatymas:

Gavę išankstinį apmokėjimą užsakytas prekes pagaminame ir pristatome per 1-3 d.d.

Prekių Grąžinimas:

Kokybiški, pagal užsakymą pagaminti gaminiai, negrąžinami ir nekeičiami.