Siuvama Patalynė Miško Gyvūnai

14,80 €

18,50 €

-20%


Taupykite laiką, užsisakykite telefonu
8 684 672 97

Pristatymas visoje Lietuvoje!
Pristatymo kaina nuo 1.70€

Apie prekę

Apie audinį:

Medvilnė - natūralus augalinis pluoštas, savo išvaizda primenantis avies vilną. Medvilnės auginimo, surinkimo ir perdirbimo tradicijos skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį. Be abejo - tai vienas populiariausių pluoštų drabužių ar patalynės gaminimo pramonėje. Medvilnės gaminiai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. 
Sudėtis/Gamintojas:100 % premium medvilnė (drobelė), tankis 125g/m, pagaminta manopatalyne.lt siuvykloje Lietuvoje. Gaminiui suteiktas OEKO - TEX 100 ekologinis ženklinimas. Patalynė Jūsų mažyliui su miško gyvūnais.

Galimi neatitikimai:

Patalynės atspalvis gali neženkliai skirtis. Patalynės pagalvių užvalkalai gali skirtis nuo atvaizduotų paveikslėlyje, kadangi patalynė sukerpama iš to paties audinio skirtingų vietų.

Rekomendacijos:

Prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti išvertus gaminį į blogąją pusę. Skalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, nedžiovinti džiovyklėje. Nenaudokite baliklių ar agresyvių skalbimo priemonių, skalbiant skalbimo mašinoje pasirinkite tausojančią programą (ne daugiau nei 600/min. apsukų). Patalynės komplektas pagamintas su didele meile ir atidumu, todėl norint, kad patalynė tarnautų kuo ilgiau, kviečiame Jus prižiūrėti ją taip pat su didele meile ir atidumu. Rekomenduojame profilaktiškai lyginti patalynės komplektą aukštoje temperatūroje, pasirinkus medvilnės rėžimą. Tokiu būdu dezinfekuosite komplektą karščiu.

Svarbu:

Visuose komplektuose vaikams yra įskaičiuotas vienas pagalvės užvalkalas. 
Reikia skubiai? Norite pateikti individualų užsakymą? - kreipkitės Info@manopatalyne.lt arba 8 684 672 97

Prekių pristatymas:

Gavę išankstinį apmokėjimą užsakytas prekes pagaminame ir pristatome per 1-7 d.d.

Prekių Grąžinimas:

Kokybiški, pagal užsakymą pagaminti gaminiai, negrąžinami ir nekeičiami.