• Išpardavimas!
 • −10%
Žvaigždynai
 • Išpardavimas!
 • −10%

Siuvama Patalynė Žvaigždynai

26,55 € Sutaupote 10%
29,50 €
Pasirinkite Antklodės Užvalkalą: 135X200
Pasirinkite Pagalvių Užvalkalus: 40X60
Pasirinkite Paklodę: Be paklodės
Pristatymo terminas: Per 2-7 d.d.

 • Svarbu
 • Pristatymas
 •   Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas visoje Lietuvoje

    Taupykite laiką!

  Užsisakykite telefonu +37068467297

 • Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu, pasirinktu pristatymo būdu. Preliminarūs prekių pristatymo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės, jeigu užsakoma keletas skirtingų prekių, reikia žiūrėti į laiką, kuris yra nurodytas ilgiausias. Jeigu nėra susitarta atskirai, tai siuntos nėra dalomos ir siunčiamos dalimis, todėl viso užsakymo įvykdymo laikas bus tas, kuris nurodytas ilgiausias. Visi prekių pristatymo terminai yra preliminarūs.

Apie audinį:

Medvilnė - natūralus augalinis pluoštas, savo išvaizda primenantis avies vilną. Medvilnės auginimo, surinkimo ir perdirbimo tradicijos skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį. Be abejo - tai vienas populiariausių pluoštų drabužių ar patalynės gaminimo pramonėje. Medvilnės gaminiai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Patalynė siuvama pagal Jūsų užsakymą, siuvant derinama audinio rašto kryptis.
Sudėtis/Gamintojas:100 % premium medvilnė (drobė), tankis 125g/m, pagaminta manopatalyne.lt siuvykloje, Lietuvoje. Gaminiui suteiktas OEKO - TEX 100 ekologinis ženklinimas. Patalynės komplektas su naktyje spindinčiomis žvaigždėmis. Patalynės komplektas visiems: vaikams, paaugliams ir suaugusiems!

Galimi neatitikimai:

Patalynės atspalvis gali neženkliai skirtis. 

Rekomendacijos:

Prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti išvertus gaminį į blogąją pusę. Skalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, nedžiovinti džiovyklėje. Nenaudokite baliklių ar agresyvių skalbimo priemonių, skalbiant skalbimo mašinoje pasirinkite tausojančią programą (ne daugiau nei 600/min. apsukų). Patalynės komplektas pagamintas su didele meile ir atidumu, todėl norint, kad patalynė tarnautų kuo ilgiau, kviečiame Jus prižiūrėti ją taip pat su didele meile ir atidumu. Rekomenduojame profilaktiškai lyginti patalynės komplektą aukštoje temperatūroje, pasirinkus medvilnės rėžimą. Tokiu būdu dezinfekuosite komplektą karščiu.

Svarbu:

Visuose komplektuose vaikams yra įskaičiuotas vienas pagalvės užvalkalas. 
Reikia skubiai? Norite pateikti individualų užsakymą? - kreipkitės Info@manopatalyne.lt arba 8 684 672 97

Prekių pristatymas:

Gavę išankstinį apmokėjimą užsakytas prekes pagaminame ir pristatome per 1-7 d.d.

Prekių Grąžinimas:

Kokybiški, pagal užsakymą pagaminti gaminiai, negrąžinami ir nekeičiami.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Trending item

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: