Patalynės išmatavimai

Comments (0)

Patalynės išmatavimai
O dabar plačiai atverkime spintos duris, tačiau ne tas, kurios yra lengviausiai prieinamos, o tas kitas - kur aukštai sudėtas kelių metų turtas. Pabodęs, pasenęs ar tiesiog mums netinkamas ir visiškai nereikalingas. Daugybė senų antklodžių. pagalvių, patalynės komplektų... Kurių išmatavimai nedera tarpusavy, dažnai neatitinka užvalkalų dydžiai turimoms antklodėms ir pagalvėms. Tai yra tie ženklai, kurie byloja, jog pats metas keisti namų tekstilę. Tačiau prieš tai darant reikėtų pasiruošti krupštų planą tam, kad neįsigytume to, ko neprireiks, arba to ko nepanaudosime arba to, kas ateityje mums kainuos labai brangiai.
Šiandien manopatalyne.lt parengė planą kokybiškam namų tekstilės atnaujinimui. Taigi, atnaujinant patalynę ir patalus derėtų atkreipti dėmesį į išmatavimus. Be abejo, Jūs geriausiai žinote kokių maždaug išmatavimų patalai yra patogiausi, o mes žinome kokio STANDARTINIO dydžio antklodę ar pagalvę įsigyti, kad ateityje nesudėtingai galėtumėte išsirinkti patalynės užvalkalus. Ir tuojau paaiškinsime kodėl tai yra taip svarbu. Atminkite viena, jeigu Jums šiandien siūlo nestandartinių išmatavimų antklodę ar pagalvę už labai mažą kainą, tai ryt užvalkalus patalams turėsite įsigyti už labai brangiai. Visi nestandartinių išmatavimų gaminiai yra brangesni, o ir ne kiekviena parduotuvė užsiims gaminti vienetinį nestandartinio dydžio užsakymą:
Nestandartinio dydžio užvalkalus patalynei yra sudėtingiau sukirpti;
Sukirpimui reikia daugiau laiko, nei kerpant standartinio dydžio patalynę, o tai reiškia didesnę galutinę kainą;
Dažnu atveju sunaudojama daugiau audinio. Atskleisime paslaptį, skaičiuojant patalynės komplekto kainą, skaičiuojamas audinys iš kurio buvo pagamintas komplektas, o taip pat ir visas sugadintas audinys, norint pagaminti nestandartinio dydžio užvalkalų komplektą. Audinio likučius ne visuomet galima panaudoti kitiems užsakymams. Visa tai vėlgi didina galutinę produkto kainą. 
Niekuomet negalėsite tuojau pat įsigyti nestandartinių patalynės užvilkimų, kadangi gamyba užtruks. Taigi, apibendrinant, turėsite sugaišti nemažai laiko kol surasite kas Jums pagamins nestandartinio dydžio užvalkalus, sumokėsite ženkliai brangiau, nei už standartinių matmenų patalynę, reikės laukti užsakymo įvykdymo.
Manopatalyne.lt rekomenduoja šiuos, standartinius antklodžių išmatavimus:
Kūdikiams ir vaikams - 100X135, 100X140, 110X140
Viengulė, tačiau tinka ir vyresniems vaikams bei paaugliams - 140X200, 150X215 arba 160X200
Pusantrinė arba dvigulė 180X200, 180X215, 180X220
Dvigulė 200X220 arba 220X240
Taip pat rekomenduojame ir standartinio dydžio pagalves:
Vaikiška 40X60
Vyresniems vaikams ir suaugusiems 50X70 arba 70X70
Taigi, įsigiję standartinio dydžio antklodę ar pagalvę, sutaupysite ir laiko, ir pinigų ilgalaikėje perspektyvoje. Visuomet galėsite rinktis iš kelių pardavėjų, visuomet galėsite rinktis iš daugybės spalvų ir sudėties. Standartinio dydžio patalynė bus pigesnė, tad galėsite dažniau atsinaujinti. O svarbiausia, išsirinkę standartinių matmenų patalus nerizikuosite ir vėl sukaupti daug "turto" viršutinėje spintos lentynoje.
P.S. Mes siuvame tiek standartinių matmenų, tiek nestandartinių matmenų patalynės užvilkimus.