Patalynė vaikams

Comments (0)

Patalynė vaikams
Jau prieš 2 metus manopatalyne.lt pradėjo gaminti standartinių ir nestandartinių matmenų patalynę, darbus pradėjome nuo vaikiškos patalynės. Atsakymas paprastas - patys auginame vaikus, o vaikiškos patalynės dizainai yra patys gražiausi. Šiuose patalynės namučiuose apsigyveno daugybė gražių vaikiškų personažų.
Kūdikiams ir naujagimiams mieliausia spalvinga patalynė su meškučiais, traukinukais, pandutėmis ar pelėdžiukais. Vyresnėms mergaitėms labai patinka patalynė su Anos ir Elsos herojėmis, fėjomis ar laputėmis, o berniukai renkasi futbolo kamuolius, ar formulę 1.
Šiandien galime pasidžiaugti nuolat augančiu vaikiškos patalynės asortimentu, norime nudžiuginti kiekvieną mažylį! Didžiuojamės jog galime pasiūlyti aukštos kokybės patalynės komplektų, įvairiausių išmatavimų. Renkantis patalynę vaikui svarbu audinys iš kurio ji yra pagaminta. Manopatalyne.lt gamina tik sertifikuotos, ekologiškos ir patvarios medvilnės patalynę, tad laimingi bus ne tik vaikai, tačiau ir jų tėvai. Juk kiekvienam iš mūsų norisi atiduoti savo mažyliui tai, kas yra geriausia.
Visai neseniai pradėjome gaminti ir paklodes su guma, paklodės siuvamos iš to paties audinio, kaip ir komplektas. Jeigu neradote tinkamų išmatavimų patalynės vaikui, tuomet kviečiame susisiekti ir aptarti nestandartinio dydžio patalynės komplekto pagaminimo galimybes.