Balta Patalynė Viešbučiams

Comments (0)

Balta Patalynė Viešbučiams

Manopatalyne.lt, nuolat plėsdama veiklą, siuva patalus bei patalynę ne tik fiziniams asmenims, tačiau ir viešbučiams, svečių namams, kaimo turizmo sodyboms, ligoninėms, slaugymo įstaigoms ir darželiams. Džiaugiamės, kad kasdien mumis pasitiki vis daugiau institucijų, patikėdami didelius kiekius siuvamos standartinių bei nestandartinių išmatavimų patalynės komplektų.
Patalynę suaugusiems siūlome siūdinti iš natūralios baltos drobės arba medvilnės satino. Dažniausiai tenka siūti iš medvilnės drobės. Ji yra pigesnė nei medvilnės satinas, tačiau vistiek ir natūrali, ir lengvai prižiūrima, ir kas svarbiausia balta. Toliau pakalbėsime apie tai, kodėl apgyvendinimo įstaigose patalynė yra baltos spalvos.
Tai, visų pirma, pats pirmas įspūdis Jūsų klientui apie Jūsų apgyvendinimo įstaigą.
Balta spalva visuomet asocijuojasi su jaukumu ir tobula švara. Šie du dalykai yra vieni svarbiausių Jūsų klientui!
Sekantis baltos patalynės privalumas - ją lengva valyti, bet kokią dėmę išvalysite lengvai, balintą drobę, atvirkščiai nei margintą, galima valyti ir su balikliu. 
Trečias baltos spalvos privalumas - ji nenubluks. Viešbučiuose ar svečių namuose patalynė skalbiama labai dažnai. Įsigijus margintą drobę rizikuojate tuo, jog po kelių dešimčių skalbimų, patalynė, nors ir bus nesudėvėta, tačiau tiesiog praras savo prekinę išvaizdą. Visa medvilnė bėgant laikui blunka. Todėl manopatalyne.lt rekomenduoja baltos drobės komplektus dėl estetinio vaizdo, patvarumo bei lengvos priežiūros.
Viešbučiams ir svečių namams rekomenduojame susisiekti su mumis tiesiogiai ir aptarti galimo bendradarbiavimo galimybes: išmatavimus, pasiuvimo būdą, kiekį. Taip pat atkreipiame dėmesį - jeigu reikia skubiai - bus skubiai, pažadame.