Ranforce medvilnė - drobė

Comments (0)

Ranforce medvilnė - drobė
Atsižvelgiant į bendras ekologijos problemas verta susimąstyti, juk didelis, ir kartais neatsakingas, vartojimas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų asmeniškai. Dera peržvelgti savo buitį ir įpročius. Pamąstyti apie antrinį daiktų panaudojimą, begalinį vartojimą, ir kitas su ekologija susijusias problemas. Kadangi tai yra patalynės parduotuvė, šiandien kalbėsime apie ją. O jei dar tiksliau apie naujieną mūsų parduotuvėje - ranforce drobinio audimo medvilnę. Taigi, kuo ji tokia ypatinga ir susijusi su ekologija?
Ranforce medvilnė manopatalyne.lt parduotuvėje turi ekologinį  OEKO - TEX 100 ženklinimą. Tai reiškia, jog audiniai, pažymėti šiuo ženklinimu atitinka ekologinį standartą, vartotojas nepatirs nepalankaus ar kenksmingo jam poveikio. Ieškoti šio ženklinimo verta ne tik ant produktų skirtų suaugusiems, tačiau ir vaikams.
Ranforce medvilnės patalynę labai malonu liesti, ji ypatingai patiks tiems, kurie neįsivaizduoja savo miegamojo be satino patalynės užvalkalų, kadangi ranforce yra tokia pat švelni kaip ir medvilnės satinas! 
Ranforce medvilnė turi šiek tiek žvilgesio.
Ranforce medvilnės patalynę paprasta prižiūrėti. Ją galima skalbti skalbimo mašinoje, iki 40 laipsnių temperatūroje, galima lyginti medvilnės rėžimu. Šios medvilnės komplektai mažai glamžosi ir labai lengvai lyginasi.
Kokybiška ranforce patalynė nedažo skalbiant, o spalvos beveik neblunka. Tad atsižvelgiant į vartotojiškumo problemą, tai yra ta patalynė, kuri tikrai tarnaus daugelį metų. 
Šie premium medvilnės audiniai jau yra apdoroti - sanforizuoti, tad susitraukimo tikimybė yra labai menka ir neženkli. Siūdami natūralių pluoštų patalynę mes visuomet paliekame papildomai 2-5 cm iš kraštų.
Ranforce medvilnės patalynė nėra brangi, kainuoja nuo 20€ už komplektą.
Taigi, mes už tvarką, estetiką, natūralumą ir ekologiją, išbandyk ranforce patalynę jau dabar