Audiniai patalynei internetu

Comments (0)

Audiniai patalynei internetu
Nuolatos matome įvairias siuvėjas, tiek pradedančias, tiek patyrusias. Visas jas vienija noras pasigaminti pačioms ir sutaupyti. Tad, veikiausiai, nesuklysime sakydami, kad naujas patalynės komplektas pačių pasigamintas yra pats geriausias ir mieliausias. manopatalyne.lt jau kurį laiką siūlome savo klientams ne tik jau pagamintų gaminių, tačiau ir audinių patalynei siūti. Prekiaujame aukštos kokybės natūraliais audiniais ir atraižomis. Šiuo metu turime virš 80 skirtingų dizainų audinių patalynei siūti. Mūsų parduotuvėje rasite audinių tiek vaikiškai, tiek suaugusių patalynei siūti:
Sertifikuota vaikiška drobelė. Audinio plotis 160 cm, tankis 125 g/m. Nuostabūs audiniai iš Pakistano, neblunka, neapsivelia burbuliukais, lengvai prižiūrima.
Klasikinė medvilnė - drobė suaugusiems. Audinio plotis 220 cm, tankis 146 g/m. Audinių kilmė Pakistanas arba Baltarusija. Platus, tad iš tokio audinio galima pasiūti ir patį plačiausią patalynės komplektą!
Sertifikuotas medvilnės satinas. Audinio plotis 220 cm., tankis 125 g/m. Tankus ir tvirtas audinys, labai pamėgtas visame pasaulyje. Audinys išbaigtas butter finishing technologija, tad šiek tiek žvilgus. O kas puikiausia - manopatalyne.lt siūlo geriausią šio audinio kainą už 1 metrą!
Sertifikuota ranforce medvilnė drobė. Audinio plotis 220 cm., tankis 125 g/m. Tai, ko gero, geriausias drobinės medvilnės pasirinkimas. Gaminius iš šio audinio lengva prižiūrėti, jie neblunka, yra labai švelnūs ir ekologiški!
Atkreipiame dėmesį, kad patys esame siuvėjai - siuvame patalynę, tad savo parduotuvėje turime ne tik audinių metrais, bet ir atraižų. Didesnes atraižas parduodame už visiškai simbolinę kainą. Iš šių audinių likučių galėsite pasisiūti pagalvių užvalkalų, prijuosčių, žaislų ar kitų dekoracijų ???? O dabar dėmesio skiautinėtojams! Kiekvienas užsisakęs audinių iš manopatalyne.lt ir užsakymo pateikimo puslapyje pastabų laukelyje įrašęs, jog mėgsta gaminti skiautinius - gaus tobulai skiautiniams tinkančių atraižų visiškai nemokamai! Sukirptus audinius pristatome per 1-2 darbo dienas.