Siuvama patalynė vaikams

Comments (0)

Siuvama patalynė vaikams
Kiekvieną kartą manopatalyne.lt kolektyvas, su džiugesiu laukia vaikiškų audinių, patalynei pasiūti, iš Pakistano. Laukia ilgas kelias iki Jūsų namų. Nuo audinio iki galutinio produkto Jūsų vaikui ar paaugliui. Ne paslaptis, kad Pakistanas garsėja puikiomis kokybiškų audinių gamyklomis. Galima teigti, jog žymė - kilmės šalis Pakistanas, yra tarsi kokybės ir patikimumo garantas.  Audinius vaikiškai patalynei renkamės atidžiai, šiai dienai turime vos keltą audinių tiekėjų vaikiškai patalynei pasiūti. Kad tai taptų puikiu gaminiu, pagamintu Lietuvoje, ir atitiktų aukštus lietuvių klientų kokybės reikalavimus - kriterijus, mes tiesiog privalome visą audinio pardavėjo suteiktą informaciją patikrinti. Ir tikriname. Vaikams skirtą patalynę siuvame tik iš ekologiškų, patvirtintų ir sertifikuotų audinių. Įsitikinę, kad visi audiniai saugūs naudoti ir yra sertifikuoti, audinius testuojame:
Laukia
kirpimas,
siuvimas,
skalbimas skirtingose temperatūrose,
glamžymas,
tampymas. 
Ir tik tuomet kai gaminiai atlaiko galybę mūsų pačių inicijuotų bandymų, gaminys keliauja į foto studiją. Kur fotografai visuomet džiaugiasi, kad tai yra tas produktas, su kuriuo nereikia daug vargti, spalvos ryškios, forma puiki - viskas ko reikia gerai gaminio nuotraukai! Toliau seka užsakymai ir patalynės vaikams gamyba. Tiesa, ir mūsų nuosavų vaikų loveles puošia būtent ši patalynė. Vaikiška patalynė, kuri net ir po daugelio skalbimų:
neišblunka,
neišsitampo,
mažai glamžosi (o juk mes žinom, kaip miega vaikai, ko gero, per naktį apsiverčia bent 20 kartų :)),
lengvai lyginasi,
kvėpuoja, nes pagaminta iš 100 proc. medvilnės,
ir....
galima būtų rašyti ir rašyti, bet kaip sakoma - geriau vieną kartą pamėginti, nei 100 kartų išgirsti, todėl rinkitės siuvamą vaikišką patalynę čia, už nedidelę kainą, pagaminsime ir pristatysime per 1-5 darbo dienas, o jeigu reikia dovanai - susisiekite asmeniškai - pagaminsime dar greičiau!!