Patalynė, kurios nereikia lyginti

Comments (0)

Patalynė, kurios nereikia lyginti
Šiais laikais, kai visi skubame ir lekiame, kai mūsų buitį palengvina daugybė įrenginių, mažų mažiausiai norime lyginti patalynės užvilkimus. Todėl dažnas mūsų parduotuvės klientas prašo tokios patalynės, kurios po skalbimo nereikėtų lyginti. Ir, valio valio, mes galime pasiūlyti ranforce medvilnės drobinio audimo patalynę, kurios po skalbimo nereikia (nors galima) lyginti. 
Pasakyti medvilnės patalynė, šiandien, reikštų nieko nepasakyti. Įsigydami patalynę, pasigilinkite kokio ji audimo, kaip buvo išdirbama medvilnė. Kadangi medvilnė medvilnei nelygi:
  • Be abejo, daugelis mūsų pamename gofruotą, nesiglamžančią patalynę, tačiau, deja, toji patalynė dažnu atveju yra labai grubi, nemaloni liesti. Tačiau  - tikra tiesa, jos nereikia lyginti.
  • Dar yra ir įprasta drobinė patalynė, kuri yra švelni, tačiau po skalbimo ją reikia lyginti, jeigu norite, kad Jūsų poilsio erdvė atrodytų estetiškai ir jaukiai. Drobinio audimo medvilnė, po pirmų skalbimų, gan sunkiai lyginasi, tačiau gera žinia ta - po kokių 10 skalbimų ji gerokai suminkštės, lyginti ją taps lengviau, tačiau nors audinys ir labai patvarus ir malonus liesti, vistiek geriausiai atrodys išlyginta.
  • Taip pat dažnai sakoma, kad nereikia lyginti ir satininio audimo medvilnės. Tai nėra visiška tiesa, satino medvilnės audinys yra plonas ir švelnus, tačiau gražiausiai atrodo irgi lygintas. Satinas yra labai lengvai išlyginamas, lygintuvas per patalynę slysta tarsi per sviestą, bet visgi, be jo čia neapsieisime.
  • Taip pat daug kam girdėta ir medvilnė su pūkeliu - flanelinis audinys. Šio audinio patalynės priežiūra yra panaši kaip ir medvilnės drobės, tačiau po kurio laiko flanelinė patalynė apsivelia burbuliukais. Todėl mūsų parduotuvėje tokio audinio patalynės nėra. Esam už atsakingą vartojimą, visada ieškome audinių, kurie tarnautų ilgai.
  • Dar vienas medvilnės audinys patalynei siūti, tai trikotažo medvilnė. Ne austas, o megztas audinys patalynei siūti. Šio audinio taip pat nereikia lyginti, jeigu didelis audinio tankis, tuomet patalynė tikrai gerai laikys savo formą, po skalbimo nesiglamžys. Tačiau be 100€ kokybiškos trikotažinės patalynės nenusipirksime, štai toks būtų jos minusas.
  • Paskutinis ir neprasčiausias, ekonomiškas ir patvarus audinys - ranforce medvilnė. O čia kalbėti  ir girti galima būtų  daug. Tai ir pradedam. Pirma. patalynė yra sanforizuota - specialiai apdirbta, kad audinys po skalbimo sutrauktų tikrai labai minimaliai. Palyginkime,  jeigu užsisakėte antklodės užvalkalą iš drobės 140X200, tai mes jį, laikydamiesi visų technologinių rekomendacijų, pagaminsime 147X218, būtent apie 7 cm į plotį, ir apie 15-18 cm į gaminio ilgį susitraukia po skalbimo, tai užsisakę ranforce audinio patalynę 140X200 Jūs gausite maždaug 143X205, sutraukimui užleisti reikia labai nedaug. Antra, specialaus išdirbio ranforce medvilnė puikiai išlaiko spalvas, panašiai kaip ir kokybiškas  medvilnės satinas. Taigi tokią patalynę galėsite naudoti ilgus metus. Trečia. Patalynė yra labai švelni, vėlgi nesunkiai galima palyginti ją su medvilnės satinu. O ketvirta - patalynė po skalbimo yra nesusiglamžiusi, greitai džiūva. Šio audinio patalynę galima lyginti, tačiau jeigu skubate ar tiesiog nemėgstate lyginti, tuomet šio audinio patalynė bus kaip tik Jums, o už prieinamą kainą jos įsigyti galėsite čia