Nuolaida Patalynei, paklodėms ir pagalvių užvilkimams!

Comments (0)

Nuolaida Patalynei, paklodėms ir pagalvių užvilkimams!
Labas. Ar jau matei prekių kategoriją, kurioje visos prekės su nuolaida, mūsų parduotuvėje? Dar visai neseniai sukūrėme naują prekių kategoriją Paskutiniai vienetai su nuolaida Tai nauja prekių kategorija, kurioje galite surasti prekių su labai didelėmis nuolaidomis ir daug greitesniu pristatymu.
Taip jau nutinka, kad vieni audiniai atkeliauja, kiti jau baigiasi, o mes nusprendėme nukainoti gaminius iš besibaigiančių audinių. Kol kas planuojame plėsti šią kategoriją, kadangi visuomet yra klientų kurie nori kokybiškos patalynės su nuolaida.
  • Patalynė su nuolaida. Šioje kategorijoje rasite patalynės komplektų su nuolaida nuo 10 proc. iki  kartais net 40 proc. nuolaida. Patalynė, įsigyta iš šios kategorijos, bus perduota siuntimui per 1-3 darbo dienas. Deja, šioje prekių kategorijoje pasirinkti matmenų galimybės jau nebeturėsite, kadangi audinio yra likę tik jau nurodytų matmenų patalynei pagaminti. Tad jeigu suradai patalynę, kurios matmenys Tau tinka - nedvejok, tai paskutinis mūsų parduodamas siuvamas patalynės komplektas ir jis tikrai su nuolaida. Visos mūsų gaminamos prekės yra iš sertifikuotų ir natūralių audinių. Patalynė su nuolaida vaikams ir suaugusiems.
  • Pagalvių užvilkimai su nuolaida. Įvairiausių dydžių pagalvių užvilkimai, kurių kaina yra vos nuo  1.5 iki 3.5 €. Tai yra mėgiamiausia kūrybos dalis. įsigiję įvairių pagalvių užvilkimų nesudėtingai ir nebrangiai galėsite atnaujinti namų interjerą, galėsite improvizuoti ir nebrangiai atnaujinti poilsio erdves. Išsirinkę margintus pagalvių užvilkimus, priderinę vienspalvį antklodės užvalkalą galėsite susikurti išskirtinį užvilkimų komplektą. 
  • Paklodės su nuolaida. Kartais nutinka taip, kad audinio likučio patalynei pasiūti jau nepakanka, tačiau pakanka pasiūti medvilnės paklodei su guma ar be jos. Tai puiki galimybė įsigyti kokybiškų paklodžių su nuolaida.
Tad nedvejok, atmink, kad prekės su nuolaida dažnai keičiasi.