Siuvama Patalynė pagal Jūsų išmatavimus/ Pristatymo terminai

Comments (0)

Siuvama Patalynė pagal Jūsų išmatavimus/ Pristatymo terminai
Jau ne vienerius metus manopatalyne.lt siuvykloje yra siuvami patalynės užvilkimai, čia jokia ne paslaptis. Daugybė patenkintų klientų, kurie galėjo įgyvendinti, kartais ir sunkiai įsivaizduojamus, siuvimo projektus. Tai, kad galime pasiūti viską kas telpa į mūsų audinių plotį ne naujiena:
skirtingi pagalvių užvilkimai,
ekstra dideli ar maži antklodžių užvalkalai,
neįprastų dydžių paklodės su guma ar be jos.
Dabar, apskritai, klientai yra labai reiklūs. Kruopščiai derina audinius, dydžius, užsakymo kiekį ir trukmę. Todėl rinkoje yra tikrai daug patalynės siuvėjų. Kitaip tariant, kai atsiranda paklausa, atsiranda ir prekių, priderintų Jūsų poreikiams, pasiūla. Vieni siuva, kiti tiesiog perperka ir parduoda kaip savo siūtą, stebime įvairiausių situacijų. Kas liečia patalynės pasiuvimo terminą, tai vidutiniškai patalynė pasiuvama per 7-10 darbo dienų. Tačiau, kai jau buvo minėta, klientų poreikiai auga, tad pardavėjai turi tapti vis išradingesniais.
Kadangi parduotuvėje manopatalyne.lt didžiausią dalį sudaro mūsų pačių pasiūtos patalynės, tai galime Jums pasiūlyti įtakoti ir pasiuvimo terminą. Ir tai yra nuostabu, kadangi kartais geriausios dovanų idėjos mus aplanko pavėluotai, o kai labai tikime būsimos dovanos sėkme, sunku būna atsisakyti geros ir praktiškos dovanų idėjos. Todėl nuo šiol tik didinsime siuvamų patalynės komplektų kiekį, kur mūsų brangiausias klientas galės pagal savo pageidavimus užsisakyti pasiuvimui patalynę, per stulbinamą terminą, pasižadame, jog pagaminsime ir perduosime kurjeriui Jūsų užsakymą vos per 1-2 darbo dienas. Taigi ką daryti?
1. Visų pirma pasirinkite Jums tinkamą antklodės užvalkalo dydį, tuomet pasirinkite pagalvių dydį, galiausiai ar Jūsų patalynės komplekte bus paklodė, jeigu bus tai kokia, ar nebus. Ir galiausiai pasirinkite prekių pristatymo terminą, mes siūlome Jums du variantus: a) prekių perdavimas kurjeriui per 2-7 darbo dienas arba b) prekių perdavimas kurjeriui per 1-2 darbo dienas, ši paslauga Jums kainuos vos 3€.
2. Jeigu prie patinkančios prekės neradote Jums reikalingų išmatavimų, nenusiminkite - susisiekite telefonu arba el.paštu, tiesiogiai bendraujant mes su Jumis individualiai sutarsime dėl išmatavimų, audinių, kainos ir pristatymo termino.