• Išpardavimas!
 • −20%
Patalynės komplektas Pelėdžiukai 110X140
 • Išpardavimas!
 • −20%

Patalynės komplektas Pelėdžiukai 110X140

16,32 € Sutaupote 20%
20,40 €
Pasirinkite Antklodės Užvalkalą: 110X140
Pasirinkite Pagalvių Užvalkalus: 40X60
Pasirinkite Paklodę: Be paklodės

 • Svarbu
 • Pristatymas
 •  

  Saugus duomenų tvarkymas

    Pristatymo informacija

  Pristatymas visoje Lietuvoje

    Taupykite laiką!

  Užsisakykite telefonu +37068467297

 • Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu, pasirinktu pristatymo būdu. Preliminarūs prekių pristatymo terminai nurodyti prie kiekvienos prekės, jeigu užsakoma keletas skirtingų prekių, reikia žiūrėti į laiką, kuris yra nurodytas ilgiausias. Jeigu nėra susitarta atskirai, tai siuntos nėra dalomos ir siunčiamos dalimis, todėl viso užsakymo įvykdymo laikas bus tas, kuris nurodytas ilgiausias. Visi prekių pristatymo terminai yra preliminarūs.

Apie audinį:

Medvilnė - natūralus augalinis pluoštas, savo išvaizda primenantis avies vilną. Medvilnės auginimo, surinkimo ir perdirbimo tradicijos skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį. Be abejo - tai vienas populiariausių pluoštų drabužių ar patalynės gaminimo pramonėje. Medvilnės gaminiai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. 
Sudėtis/Gamintojas:100 % premium medvilnė (drobelė), tankis 146g/m, pagaminta manopatalyne.lt siuvykloje Lietuvoje. Gaminiui suteiktas OEKO - TEX 100 ekologinis ženklinimas. 

Išmatavimai:
Antklodės užvalkalas 110X140
Pagalvės užvalkalas   40X60
Be paklodės

Galimi neatitikimai:

Patalynės atspalvis gali neženkliai skirtis. 

Rekomendacijos:

Prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti išvertus gaminį į blogąją pusę. Skalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, nedžiovinti džiovyklėje. Nenaudokite baliklių ar agresyvių skalbimo priemonių, skalbiant skalbimo mašinoje pasirinkite tausojančią programą (ne daugiau nei 600/min. apsukų). Patalynės komplektas pagamintas su didele meile ir atidumu, todėl norint, kad patalynė tarnautų kuo ilgiau, kviečiame Jus prižiūrėti ją taip pat su didele meile ir atidumu. Rekomenduojame profilaktiškai lyginti patalynės komplektą aukštoje temperatūroje, pasirinkus medvilnės rėžimą. Tokiu būdu dezinfekuosite komplektą karščiu.

Prekių pristatymas:

Gavę išankstinį apmokėjimą užsakytas prekes pagaminame ir pristatome per 1-3 d.d.

Prekių Grąžinimas:

Nepatikusią prekę galėsite grąžinti.

: 9 Prekės
Trending item

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: