Left Banner

Patalynės Užvalkalai

Kokybiški patalynės užvilkimai internetu. Manopatalyne.lt parduotuvėje visuomet rasite tiek siuvamos, pagal individualius matmenis, tiek jau pasiūtos patalynės. Pristatome visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. Turime komplektų įvairiausių atspalvių ir išmatavimų. Audinių ivairovė leis išsirinkti Jums patį tinkamiausią patalynės komplektą, prekiaujame aukščiausios rūšies medvilnės satino, medvilnės drobės ar antialerginio mikropluošto patalynės komplektais.

Subkategorijos

 • SATINO (100% medvilnės) PATALYNĖ

  Įstrižo audimo,100% medvilnė dar vadinama Satinu. Satino medvilnė pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Audinys ypatingai atsparus blukimui. "Sviestinis" audinio paviršius suteikia subtilaus žvilgesio ir švelnumo. Satino patalynės komplektai yra vieni perkamiausių ir mėgiamiausių. 

 • DROBĖS (100% medvilnės) PATALYNĖ

  Patalynės užvilkimai iš medvilnės audinio. Natūralus audinys užtikrins gerą poilsį ir puikią savijautą. Siuvame įvairių išmatavimų patalynės komplektus iš natūralių - medvilnės audinių.

 • Paklodės

  Visų dydžių paklodės iš natūralių ir sertifikuotų audinių. Siuvame beveik visų išmatavimų paklodes su guma per visą perimetrą arba įprastas - be gumos.

 • AUDINIAI
  Audiniai patalynei siūti. Manopatalyne.lt parduotuvėje rasite ir audinių, patraukliomis kainomis. Asortimente turime vaikiškos drobės (drobelės), medvilnės drobės, medvilnės satino. Kurkime jaukius namus kartu!

Aktyvūs filtrai