Labas, šaunusis mūsų Pirkėjau,

Norėtume padėkoti Tau, kad renkiesi mūsų pagamintą prekę. Esame nedidelis šeimos verslas, kuris auga ir stiebiasi su kiekvienais metais. Taigi, mes siuvame patalynę patys, iš mūsų pačių patikrintų audinių galime pasiūti patalynės komplektą beveik visų išmatavimų. Teisingai supratai, brangus Kliente, audinius renkamės atidžiai, todėl turime vos 4 didelius audinių tiekėjus. Kaskart gavę naują siuntą skubame testuoti, skalbti, lyginti, bandyti. Bandymų metu apskaičiuojame audinio susitraukimą po skalbimo, vertiname patvarumą ir praktiškumą. Visuomet atsižvelgiame ir į ilgaamžiškumo rodiklius, norime ir siekiame, kad patalynė pasiūta Jums tarnautų ilgai. Siuvimui turime profesionalią įrangą, o audinius kerpame rankomis - kiekvienam Jūsų asmeniškai. Dar labai svarbus mūsų darbo aspektas - priimame ir skubius užsakymus, kartais taip jau nutinka, kad geriausios dovanų idėjos ateina per vėlai. Apmaudu, kai mintis gera, o išpildyti ją sudėtinga. Kiekvieno kliento prašymą pagaminti gaminį skubiai, vertiname asmeniškai ir siekiame kuo greičiau išpildyti visus kliento norus. Todėl turėdami skubų užsakymą nedvejokite, paskambinkite, kad galėtume aptarti pagaminimo galimybes. Ir visa tai todėl, kad audinius turime ir darbui visad pasiruošę. Visi gaminiai yra pasiūti Lietuvoje, Vilniuje - mūsų siuvykloje. Kainos konkurencingos, o gaminiai kokybiški.
Veiklą vykdome nuo 2015 metų,  per šį laiką nuvertėme kalnus darbų:
Pelnėme Jūsų pasitikėjimą - apie 30 proc. kiekvienos dienos užsakymų sudaro ne pirmą kartą perkantys klientai;
Gavome daug puikių atsiliepimų ir gražiausių palinkėjimų, kurie pilni motyvacijos plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje;
Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, nuolat pildome prekių asortimentą.
Nuo 2017 tapome gamintojais. Siuvame standartinių ir nestandartinių matmenų patalynės komplektus vaikams, suaugusiems, darželiams, viešbučiams ir svečių namams! Taip pat siūlome įsigyti ne tik jau paruoštų komplektų, tačiau ir audinių patalynei siūti žemomis kainomis. O mėgstantys siūti įvairiausius smulkius gaminius visuomet ras audinių atraižų už nedidelę kainą.
Tiesiogiai importuojame prekes iš Lenkijos, Prancūzijos, Turkijos, daugumą prekių gaminame patys, todėl Jums galime pasiūlyti patalynės komplektų bei patalų už itin patrauklią kainą, o norintiems pradėti arba plėsti jau esamą verslą - didmeninę prekybą.;

Taigi, www.manopatalyne.lt - Jums ir dėl Jūsų!

Mūsų adresas:
Justiniškių 16 (3 aukštas 312 kabinetas), Vilnius
+370 684 672 97
info@manopatalyne.lt
Darbo laikas
I-V 8-17 val