Sveiki, Mielieji,

Norime pasidžiaugti nuolatos atnaujinama elektronine parduotuve www.manopatalyne.lt.! Savo veiklą vykdome nuo 2015 metų,  per šį laiką nuvertėme kalnus darbų:
Pelnėme Jūsų pasitikėjimą - apie 30 proc. kiekvienos dienos užsakymų sudaro ne pirmą kartą perkantys klientai;
Gavome daug puikių atsiliepimų ir gražiausių palinkėjimų, kurie pilni motyvacijos plėsti savo veiklą ne tik Lietuvoje;
Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, nuolat pildome prekių asortimentą - naujos prekės atsiranda, šiuose patalynės namučiuose, ne rečiau nei kartą per savaitę.
Stebime savo asortimentą ir darome viską, kad vienu metu būtų ne mažiau nei 300 skirtingų atspalvių patalynės komplektų: nuo ryškiaspalvių patalynės komplektų su 3D atvaizdu iki subtilių provanso ar skandinaviško minimalistinio stiliaus patalynės komplektų.
Nuo 2016 metų pradžios pristatėme naują prekių kategoriją - rankšluosčius. Tam, kad pasiūlytume geriausią produktą, visų pirma išbandėme jį patys, todėl galime drąsiai rekomenduoti švelnius, purius ir minkštus 100% bambuko pluošto rankšluosčius. Taip pat pradėjome prekiauti originaliomis tekstilės dovanomis - prijuostėmis, pagalvėlėmis su šmaikščiais paveikslėliais ar užrašais.
Nuo 2017 tapome gamintojais. Siuvame standartinių ir nestandartinių matmenų patalynės komplektus vaikams, suaugusiems, darželiams, viešbučiams ir svečių namams! Taip pat siūlome įsigyti ne tik jau paruoštų komplektų, tačiau ir audinių patalynei siūti žemomis kainomis. O mėgstantys siūti įvairiausius smulkius gaminius visuomet ras audinių atraižų už nedidelę kainą.
Tiesiogiai importuojame prekes iš Lenkijos, Prancūzijos, Turkijos, daugumą prekių gaminame patys, todėl Jums galime pasiūlyti patalynės komplektų bei patalų už itin patrauklią kainą, o norintiems pradėti arba plėsti jau esamą verslą - didmeninę prekybą.;

Taigi, www.manopatalyne.lt - Jums ir dėl Jūsų!

Norėtume dirbti tik darbo dienomis ir šeštadieniais, tačiau dirbame beveik kiaurą parą, tad nesidrovėkite:
+370 684 672 97
info@manopatalyne.lt