Užtiesalai, Pledai ir Dekoracijos

Lovos užtiesalai, pledai ir dekoracijos.

Užtiesalai, pledai, dekoratyvinės pagalvėlės ir įvairios kitos namų tekstilės smulkmenos, be jokios abejonės, įneš jaukumo, išskirtinumo kiekvieniems namams. Siūlome Lovų užtiesalus kartu su dekoratyvių pagalvių užvalkalais, lai viskas dera ir pripildo miegamojo erdvę harmonija. Pledai, minkšti ir purūs, išbandyti mūsų pačių - net ir po daugelio skalbimų bus išlaikę savo formą ir spalvą. Dekoratyvinės pagalvėlės įneš jaukumo, o kartais ir žaismingumo į Jūsų namus.

Subkategorijos

  • LOVOS UŽTIESALAI
    Galutiniam miegamojo kambario jaukumui sukurti Jums bus reikalinga lovatiesė. Tad paruošėme Jums lovų užtiesalų su dekoratyvinių pagalvių užvalkaliukais ir be jų. Parduotuvėje manopatalyne.lt visuomet rasite margintų, dvipusių ir vienspalvių lovatiesių. Pagamintos iš mikropluošto, atsparios trinčiai ir dėvėjimuisi lovatiesės internetu už nedidelę kainą.
  • PLEDAI
    Ko gero nesuklysime sakydami, kad pledas, parduotuvėje manopatalyne.lt, yra viena iš perkamiausių prekių. Nebrangūs mikropluošto veliūro pledai jau pelnė Jūsų pasitikėjimą. Visų pirma dėl to, kad kaina nėra didelė, antra - kokybė, mes prekiaujame aukštos kokybės pledais, po kuriais mielai slėpsitės ne tik su mažais vaikais, tačiau ir su augintiniais. Mikropluošto pledai puikiai atlaiko tiek mažų vaikų, tiek gyvūnų išdaigas. Šie pledai yra tokie minkšti ir purūs, kad įsisupti į juos norėsis visuomet pasitaikius tokiai progai. Juos paprasta prižiūrėti, tereikia išskalbti 40 laipsnių temperatūroje, tiesiog skalbyklėje. Pledų pasirinkimas yra didelis, nuo gražių žemės - natūralių vienspalvių pledų, iki jaukiai margintų. Siūlome išbandyti pledą 160X200 arba 200X220 dydžio!
  • DEKORATYVINĖS PAGALVĖLĖS
    Dekoratyvinės pagalvėlės Jūsų namuose yra ta miela smulkmena, kuri daro namus jaukiais. Dekoratyvinės pagalvėlės miegamajame, svetainėje ar netgi automobilyje

Aktyvūs filtrai