El.parduotuvėje www.manopatalyne.lt užsakytas prekes siunčiame:

VENIPAK kurjeriu

Per OMNIVA savitarnos paštomatus

Išskirtiniais atvejais Lietuvos Paštu (dažniausiai į Kuršių Neriją, arba ES valstybes)

O taip pat prekes galite atsiimti Vilniuje, Justiniškių g. 16, 3 aukšte 312 kabinete.

Venipak

Prekių pristatymas apmokėjus užsakymą bankiniu pavedimu


UAB Venipak yra pagrindinė kurjerinė tarnyba, kurios paslaugomis naudojasi www.manopatalyne.lt. Visiems užsakymams taikomas fiksuotas 4 € mokestis, prekių skaičius ir svoris neįtakoja pristatymo kainos. Užsakius prekes, apmokėjus sąskaitą ir sulaukus mūsų el. laiško su pranešimu apie siuntos išsiuntimą, siuntinį gausite sekančią darbo dieną, tuo adresu, kurį nurodėte kaip pristatymo adresą. Dieną prieš pristatant prekes gausite SMS žinutę  apie planuojamą pristatymą, o kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.Prekės pristatomos darbo metu (8 - 17 val.), todėl galite nurodyti darbo ar kitą adresą, kur kurjeris galės Jus pasiekti darbo metu. Jeigu norite iš anksto suderinti tikslų pristatymo laiką, ar datą - būtinai susisiekite.

Prekių pristatymas jeigu pasirinkote apmokėti užsakymą prekių pristatymo metu


Visiems užsakymams taikomas fiksuotas 5.00 € mokestis, prekių skaičius ir svoris neįtakoja pristatymo kainos. Užsakius prekes ir sulaukus mūsų el. laiško su pranešimu apie siuntos išsiuntimą, siuntinį gausite sekančią darbo dieną, tuo adresu, kurį nurodėte kaip pristatymo adresą. Dieną prieš pristatant prekes gausite SMS žinutę  apie planuojamą pristatymą, o kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks.Prekės pristatomos darbo metu (8 - 17 val.), todėl galite nurodyti darbo ar kitą adresą, kur kurjeris galės Jus pasiekti darbo metu. Jeigu norite iš anksto suderinti tikslų pristatymo laiką, ar datą - būtinai susisiekite. Atsiskaitysite tiesiogiai kurjeriui. Grynaisiais arba bankine kortele. Jeigu ruošiatės atsiskaityti grynaisiais -  pasistenkite turėti mokamą sumą be grąžos.


Omniva paštomatai


Užsakytas ir apmokėtas prekes taip pat pristatome į Omnivos paštomatus. Inovatyvus, pigus ir labai patogus būdas skubantiems, juk iš paštomato savo siuntinį galite atsiimti net nakties metu. Pasirinkite artimiausią paštomatą savo mieste, apmokėkite užsakymą ir sulaukite savo siuntinio. Pristatymo kaina 2.19€, prekių skaičius ir svoris neįtakoja pristatymo kainos. Sulaukę laiško apie prekių išsiuntimą siuntinį gausite jau sekančią darbo dieną (o didžiuosiuose miestuose ir šeštadienį). Apie tai, kad Jūsų siunta jau yra paštomate Omniva Jus informuos trumpąja žinute. Jūsų siunta paštomate saugoma 7 dienas.


Lietuvos paštas


www.manopatalyne.lt naudojasi Lietuvos Pašto paslaugomis. Lietuvos paštu siunčiame visas siuntas į užsienį (išskyrus Lenkiją, Latviją, Estiją) bei į Kuršių Neriją.


Prekių atsiėmimas Vilniuje


Prekes galima atsiimti ir mūsų ofise:


Pateikite užsakymą internetinėje parduotuvėje www.manopatalyne.lt (arba telefonu: 8 684 672 97) Sulaukite patvirtinimo apie paruoštas prekes el.paštu ir viskas - galėsite atsiimti užsakytas prekes dar tą pačią dieną!
Adresas: Justiniškių g. 16 - 312 (kab.) (Vildetos pastatas, esantis Justiniškių gatvėje netoli 2 troleibusų žiedo).

Darbo laikas:


I-V 8-17

VI - nedirbame

VII - nedirbame.
Informuojame, kad dėl didelio užsakymų kiekio ir kurjerių darbo apkrovimo, siuvamas prekes pristatome per 1-7 d.d.