Kaip įsigyti patalynę internetu

Kaip išsirinkti patalynę internetu, kaip išsirinkti tinkamą audinį, kuo skiriasi audiniai, kokių išmatavimų patalynę įsigyti.

Šiandieną duosime keletą vertingų patarimų visiems, kurie nori įsigyti patalynės komplektų ar patalų internetu. Ne paslaptis, jog dauguma mūsų yra pripratę prieš įsigyjant pirkinį jį apžiūrėti ir vizualiai įvertinti, tačiau pirkti internetu yra daug greičiau ir patogiau, taip pat labai dažnais atvejais – pigiau. Todėl atskleisime Jums keletą įsidėmėtinų patarimų, kuriuos išnaudodami ženkliai sumažinsite tikimybę įsigyti ne tai ko norėjote:

Spalva. Kaip žinia dėl monitoriaus raiškos ji gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.  Todėl norėdami įsitikinti jog gausite būtent tos spalvos patalynės komplektą – klauskite pardavėjo.  Nedvejodami susisiekite telefonu ar per gyvos pagalbos kanalą. Visuomet džiaugiamės galėdami atsakyti į Jums kilusius klausimus.

Išmatavimai. Jeigu nesate tikri kokių išmatavimų patalynės komplekto Jums reikia, išmatuokite naudojamas antklodes, čiužinį ir pagalves, tokiu būdu nerizikuosite įsigyti netinkamo dydžio patalynės komplektą. Daugelį komplektų siuvame patys, tad pasiūsime ir nestandartinių išmatavimų patalynę.

Medžiaga. Rinkoje populiariausios šios: mikropluoštas, medvilnė (drobė, drobelė), satinas (ta pati medvilnė tik austa kitu metodu). Trumpai apie šiuos, patalynės siuvimo pramonėje naudojamus, audinius:

Patalai iš mikropluošto  yra pralaidūs orui, puikiai sugeriantys ir išskaidantys drėgmę.Todėl gausiau prakaituojantis žmogus nebejus diskonforto dėl drėgmės. Šio audinio patalynė nesukelianti alergijos, labai tinkama vėsesniems sezonams, kadangi sušildo. Audinys yra švelnesnis nei šilko. Greitai džiūsta, beveik nesiglamžo, nesitraukia. Todėl labai tinkamas skubančiam pirkėjui. Kaip viena mūsų klientė teigė: „išskalbiau, per pusę dienos išdžiuvo, nesusiglamžė. Valio – galima ir vėl naudoti ryškiaspalvius mikropluošto patalus.“ Svarbu pabrėžti ir tai, kad patalynė iš mikropluošto neblunka, nesusivelia į kamuoliukus. Skalbti rekomenduojama 30-40 laipsnių temperatūroje.

Medvilnė - natūralus augalinis pluoštas, savo išvaizda primenantis avies vilną. Medvilnės auginimo, surinikimo ir perdirbimo tradicijos skaičiuoja ne vieną tūkstantmetį. Be abejo - tai vienas populiariausių pluoštų drabužių ar patalynės gaminimo pramonėje. Medvilės gaminiai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Patalynę iš medvilnės galima skalbti aukštoje temperatūroje ar net virinti.  

įstrižo audimo 100% medvilnė dar vadinama Satinu. Satino medvilnė pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Ypatingai atsparus blukimui. Satino audinys yra plonas, lengvas ir švelnus. Po skalbimo, gražiai padžiovus, nereikės lyginti.

Jeigu turite klausimų – būtinai klauskite.