Kas tas satinas?

Kas yra satinas, kokia satino sudėtis, kodėl taip vertinama satino patalynė.

Labiausiai parduodama prekė mūsų parduotuvėje - medvilnės satinas, lygiai taip pat dažniausias klausimas pateikiamas mums - kas tas satinas? Taigi šiame informaciniame straipsnyje pasistengsime atsakyti į pačius populiariausius klausimus apie satiną:

Kas yra satinas

Kokios sudėties yra satinas

Kodėl satinas toks populiarus

Kodėl skiriasi satino patalynės komplektų kainos

Kaip prižiūrėti natūralius medvilnės satino komplektus

Lietuvos rinkoje yra gausybė patalynės pardavėjų, gausybė informacijos apie tai kokį komplektą, tiksliau kokios sudėties, verta įsigyti, kaip prižiūrėti satino patalynės komplektus. Nepaisant to, kad pagrindinė prekyba mūsų parduotuvėje vyksta internetu, tačiau su daugeliu klientų tenka bendrauti ir gyvai - ofise, telefonu, ar el.laiškais. Dažnas klientas nori kokybiškos patalynės, tačiau kartais baiminasi dėl nesuprantamų patalynės sudėties ir pynimo būdo aprašymų.

Šiandieną norėčiau pradėti nuo paties pagrindinio klausimo, taigi kas tas satinas? Satinas, tai ne medžiagos sudėtis (o jų gali būti įvairių, tai aptarsime vėliau), o medžiagos pynimo būdas. Satininis pynimas - įstrižas pynimas.

Jeigu kada tektų praardyti satininio pynimo medžiagą - pastebėtumėte, jog verpalai yra labai ploni, ir jų yra labai labai daug. Būtent tokiu būdu sukuriamas ganėtinai plonas audinys, tačiau labai patvarus, kadangi yra tankus. Audiniai austi šiuo metodu yra labai švelnūs ir malonūs, nereikalauja didelės priežiūros: juos galima skalbti skalbimo mašinoje, lyginti - štai kodėl jie tokie mėgiami.

O dabar apie satininio pynimo audinio sudėtis. O jų gali būti net kelios:

Pats pigiausias yra iš 100 procentų sintetinių siūlų, atrodo gražiai, tačiau ilgainiui gali apsivelti burbuliukais, ilsintis sintetinio satino pataluose yra sukuriamas tarsi šiltnamio efektas, kadangi sintetika beveik nesugeria drėgmės - prakaito, tad ypatingai prakaituojantiems žmonėms greičiausiai, toks komplektas gero įspūdžio nepaliks, kita vertus - puikiai tiks žmonėms, kurie yra alergiški natūraliems pluoštams.

Sekanti sudėtis - mišriapluoštis satinas. Tai reiškia, kad sudėtyje yra keli pluoštai, dažniausiai tai būna medvilnės ir sintetikos mišinys. Kaina tokio komplekto bus didesnė nei vien sintetinio satino patalynės komplekto. Didžiausias šios audinio sudėties privalumas - tikrai malonu tokių verpalų komplektą dėvėti, tačiau po visko seka ir didžiausias minusas - mišriapluosčio satino komplektai greitai praranda gražią išvaizdą - beveik visada apsivelia burbuliukais.

O aukščiausios kokybės satino komplektai laikomi tik iš 100 % medvilnės verpalų. Kaina, be abejo, tokio komplekto bus didžiausia, lyginant su aukščiau išvardytais. Tačiau vien tik medvilnės satininio pynimo komplektai tarnauja išties ilgai, neblunka, neapsivelia burbuliukais, yra paprastai prižiūrimi: galima skalbti skalbimo mašinoje, lengvai lyginasi.Ypatingai tinka nemėgstantiems išlaidauti žmonėms, kadangi tokį komplektą naudosite išties ne vienerius metus. Tiesa, šioje parduotuvėje prekiaujame tik natūralios medvilnės satininio pynimo komplektais, kainos už komplektą gali svyruoti, priklausomai nuo išmatavimų ir komplekto dalių skaičiaus.

Toje pačioje kategorijoje